1 Naposledy upravil: Homo Alchemicus (20.03.2015 11:36:45)

Téma: Jak poznat dobrého léčitele?

Hledáte alternativní pomoc?
Pak je třeba obezřetně si vybrat člověka, který vám může pomoci od vašich potíží, pokud už si nevíte rady sami nebo i váš ošetřující lékař kroutí hlavou.
Existují mezi námi lidé, kteří mají od Boha dar léčit a pomáhat a přitom nemají žádné lékařské vzdělání.
Stejně tak jsou mezi námi tzv. šarlatáni - podvodníci a různí psychopati, kteří z vás budou tahat jen peníze.
Takže jde o to, jak poznat skutečného léčitele od šarlatána.
Zde je několik tipů jak nenaletět a jak podle určitých indícií rozpoznat šarlatána od skutečného léčitele dříve, než přijdete o našetřené nebo vypůjčené peníze:

- šarlatán často užívá manipulativní techniky, aby ovládal vaše jednání, tohle léčitelé nedělají
- šarlatán vás bude zrazovat od konvenční zdravotní péče "lege artis"
- šarlatán většinou očerňuje své konkurenty, lékaře i své klienty, kteří ho již odhalili
- šarlatán ke své léčbě používá iracionální prostředky a pomůcky (např. karty, různé podivuhodné artefakty, záhadné elektronické přístroje a rušičky, duchy či nadpřirozené bytosti a jejich síly, nespecifické typy energií,  atd.)

- léčitel spolupracuje s ostatními léčiteli a lékaři
- někdy vás na dobrého léčitele odkáže sám váš ošetřující lékař, pokud nějakého zná nebo s ním úspěšně spolupracuje
- pro léčitele je primární vaše zdraví, nikoliv vaše peníze
- léčitel dokáže přiznat, že něco neví nebo neumí a odkáže vás s vaším problémem jinam
- dobrý léčitel má většinou dobré reference a dobré výsledky, můžete dát na doporučení od jiných spokojených klientů

Máte někdo další tipy, jak nenaletět podvodníkům?

Navštivte náš originální e-shop .
E-shop ViNaturae® Herbal Alchemy- www.vinaturae.cz

2

Re: Jak poznat dobrého léčitele?

Řídíme se podle dojmu, který na mne léčitel dělá.

V povědomí je korejský ženšen vtisknut jako elixír.

3

Re: Jak poznat dobrého léčitele?

serafapetra napsal:

Řídíme se podle dojmu, který na mne léčitel dělá.


Osobně mám dobré zkušenosti s lékaři, kteří se zabývají fytoterapií, homeopatií nebo alternativními způsoby léčby. Taky znám jednoho dobrého léčitele který má obrovský dar empatie a dokáže odhalit časté zdravotní problémy dítěte přes vztahové problémy rodičů.