1

Téma: Muira puama 10:1 extrakt - použití

Příklad užití volně sypaného extraktu:
Pokud nemáte vlastní návrh, doporučení nebo protokol, obecným doporučením pro užívání čínského extraktu 10:1 Muira puama může být 1 zarovnaná čajová lžička s extraktem 1x denně, a to jako doplněk stravy. Ve fytoterapii nebo pro podporu reprodukčního systému lze použít vyšší dávky. Maximální dávka užitá v průběhu 24 hodin by neměla překročit 4 zarovnané čajové lžičky s extraktem. Aby byl účinek efektivní, je třeba užívat pravidelně a dlouhodobě, alespoň 1 zarovnanou čajovou lžičku s extraktem 1x denně.. Optimální délka jedné kůry pro denní úžívání je 6 - 8 týdnů. Po 4 týdnech je možné kůru opakovat.

Příklad užití extraktu plněného v kapslích po 600mg:
Pokud nemáte vlastní návrh, doporučení nebo protokol, obecným doporučením pro užívání čínského extraktu 10:1 Muira puama v kapslích 600mg  jsou 2 kapsle 1x denně jako doplněk stravy.
Ve fytoterapii nebo jako afrodisiakum lze užít i vyšší dávky. Maximální dávka užitá v průběhu 24 hodin by neměla překročit 8 kapslí 600mg. Aby byl účinek efektivní, je třeba užívat pravidelně a dlouhodobě dávky alespoň 2 kapsle 1x denně . Optimální délka jedné kůry pro denní úžívání je 6 - 8 týdnů. Po 4 týdnech je možné kůru opakovat.

Písmo svaté, Sirach 38, verš 4: Nejvyšší stvořil ze země léky a rozumný jimi nepohrdá!
Navštivte také náš e-shop