DRUHÁ MÍZA™

Bylinná regenerační kůra pro muže.

Přispívá k udržení kvality sexuální života.

50 bylinných kapslí v dózeZde můžete produkt zakoupit --> vstup do e-shopuProč zkusit právě tento balíček?

- Vysoký obsah účinných složek v jedné dávce

- Zvýhodněná cena extraktů v balíčku

- Klasická bylinná receptura s efektivním účinkem


Vhodné pro:

- muže s věkem nad 40 let života

- muže se ztrátou zájmu o sex

- muže s poruchami erekce

- muže s nižší citlivostí na erotické podnětyBylinná kůra DRUHÁ MÍZA™ obsahuje:

Kotvičník zemní extrakt

Butea superba extrakt

Škornice šípolistá extrakt

Xanthoparmelia scabrosa extrakt

Cnidium monnieri extrakt

Mucuna pruriens extrakt

50 kusů želatinových kapslí vel. "000"

Pomocné látky: stearan hořečnatý. (Datum výroby / Č. Šarže: uvedeno na štítku obalu )Doporučené použití hotových kapslí:

Pro běžnou regenerační kůru se užívá pravidelně každý den 1 kapsle 1x denně 1 hodinu po jídle. Takto se kapsle užívají denně po dobu 50 dnů (doporučeno). Účinek kůry je kontinuální, nastupuje pozvolna a měl by být rozpoznatelný již do 10 dnů pravidelného užívání. Po ukončení kůry účinek ještě několik dnů přetrvává.


Experimentální užívání (pro silnější efekt a rychlejší nástup účinku):

Pokud máte chuť a odvahu experimentovat, pak je možné užívat 2x denně 1 kaspli např. ráno a odpoledne nebo 2 hodiny před požadovaným účinkem (sexuálním aktem). V případě nepřiměřeně vysokých jednorázových dávek se mohou vyskytnout nepříjemné nebo jinak intenzívní pocity dráždění.


V době užívání kapslí se nevystavujte dlouhodobě intenzívnímu slunečnímu záření (např. opalování na dovolené nebo v soláriu) !Upozornění:

Podle současně platného nařízení Evropské komise č.1924/2006 není možné u produktů úvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako suroviny pro individuální použití ve fytoterapii. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obaluZde můžete produkt zakoupit --> vstup do e-shopu