1

Téma: Píšete, že léčivé rostliny léčí? Tak to jste desinformátor!

"Podle současně platného nařízení Evropské komise č.1924/2006 není možné u produktů úvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin."

   Už jste to taky někdy někde četli? Ano, tento totalitární předpis je platný už od roku 2013! Tak nás zde už roky salámovou metodou převychovávají a my si pomalu zvykáme a už nám to ani nepříjde. Myslíme si, že se nic neděje! Ale ono se děje! Nastal čas začít se zajímat a něco dělat. Otevírejme si navzájem oči! Nenechme si to líbit! Kdo má vůbec právo ostatním lidem nařizovat, čím a jak se můžeme léčit nebo co má, nebo nemá léčivé účinky! Kdo měl vůbec tu nebytečně vzpupnou drzost hrát si tady na boha? Kdo a pro koho vymyslel a napsal takový totalitární předpis? Kdo má zájem neustále strašit a ohlupovat lidi, že jsou rostliny nebezpečné, aby se jimi neléčili a aby jim nevěřili? Oni říkají, že je to kvůli naší bezpečnosti. Jak jinak, když není jiný argument, bezpečnost, senioři nebo děti, takový vždy bez dalšího odporu zabere! A kdo se těch politiků o tu péči a bezpečí stále prosí? Je zde někdo takový? Cítíte se už lépe po těch letech péče a ochrany úředníků z Evropské komise? Nebo se bojíte ještě více? A čeho vlastně?

  Tématické video: https://www.youtube.com/watch?v=zspMjL3WrPU

2

Re: Píšete, že léčivé rostliny léčí? Tak to jste desinformátor!

Super! Tak to jsem hrdý na to, že šířím přes 4000 let nevyvrácené desinformace. Hlavně aby architekti současného matrixu byli schopni obhájit už za 100 let platnost těch svých "správných informací". wink


kOČKO dAN napsal:

"Podle současně platného nařízení Evropské komise č.1924/2006 není možné u produktů úvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin."

   Už jste to taky někdy někde četli? Ano, tento totalitární předpis je platný už od roku 2013! Tak nás zde už roky salámovou metodou převychovávají a my si pomalu zvykáme a už nám to ani nepříjde. Myslíme si, že se nic neděje! Ale ono se děje! Nastal čas začít se zajímat a něco dělat. Otevírejme si navzájem oči! Nenechme si to líbit! Kdo má vůbec právo ostatním lidem nařizovat, čím a jak se můžeme léčit nebo co má, nebo nemá léčivé účinky! Kdo měl vůbec tu nebytečně vzpupnou drzost hrát si tady na boha? Kdo a pro koho vymyslel a napsal takový totalitární předpis? Kdo má zájem neustále strašit a ohlupovat lidi, že jsou rostliny nebezpečné, aby se jimi neléčili a aby jim nevěřili? Oni říkají, že je to kvůli naší bezpečnosti. Jak jinak, když není jiný argument, bezpečnost, senioři nebo děti, takový vždy bez dalšího odporu zabere! A kdo se těch politiků o tu péči a bezpečí stále prosí? Je zde někdo takový? Cítíte se už lépe po těch letech péče a ochrany úředníků z Evropské komise? Nebo se bojíte ještě více? A čeho vlastně?

  Tématické video: https://www.youtube.com/watch?v=zspMjL3WrPU

Navštivte náš originální e-shop .
E-shop ViNaturae® Herbal Alchemy- www.vinaturae.cz

3

Re: Píšete, že léčivé rostliny léčí? Tak to jste desinformátor!

Hrozí za uváděné informace o léčivých účincích rostlin u nabízených produktů nějaký postih? A kdo to kontroluje?

4

Re: Píšete, že léčivé rostliny léčí? Tak to jste desinformátor!

Určitě by za to upalovali na hranici, kdyby na to měli nějaký předpis, který jim to umožní. To jsem si naprosto jistý!

Navštivte náš originální e-shop .
E-shop ViNaturae® Herbal Alchemy- www.vinaturae.cz

5

Re: Píšete, že léčivé rostliny léčí? Tak to jste desinformátor!

Když z toho máte legraci asi to nebude tak hrozné. Zajímá mě, jaké mají prodejci bylin problémy s byrokratickými překážkami. Když jsem čas od času kupoval nějaké produkty alternativní medicíny, bylo to pomalu jako kdybych kupoval něco nelegálního tak se ptám proč je kolem toho tolik strachu u podejců? Zřejmě prodejcům hrozí nějaké sankce nebo se mýlím?

6

Re: Píšete, že léčivé rostliny léčí? Tak to jste desinformátor!

Prosím pěkně, kdepak jsem psal, že z toho mám legraci? Víte co mě napadlo? Nechce podpořit existenci tohoto projektu tím, že byste si nakoupil nějaké produkty v našem e-shopu? Na odvahu a chuť bojovat až do vysokého věku života proti nadnárodní korporátní hydře doporučuji testosteron boostery jako je Kotvičník zemní extrakt, Tongkat ali extrakt, Fadogia agrestis, Safed musli, Butea superba, Maral, Pfaffia paniculata, Polyalthia bullata (Black Tongkat ali), Pimpinella pruatjan.... Co vy na to? Nás tím podpoříte a ještě si u toho natankujete spousty přírodních aditiv pro zvýšení hladinky životní drzosti  wink

Navštivte náš originální e-shop .
E-shop ViNaturae® Herbal Alchemy- www.vinaturae.cz

7

Re: Píšete, že léčivé rostliny léčí? Tak to jste desinformátor!

kOČKO dAN:  ??? Nějaká reakce nebo nákup na komerční nabídku není? Rád ještě poradím smile

Navštivte náš originální e-shop .
E-shop ViNaturae® Herbal Alchemy- www.vinaturae.cz