IVAN ČAJ

Fermentovaný list Vrbovky úzkolisté


Zde můžete zakoupit Ivan čaj --> vstup do e-shopu


Účinky Vrbovky úzkolisté: Uvolňuje psychické napětí, tlumí tíseň, úzkost a nespavost, působí celkově protizánětlivě, pomáhá při alergiích, chrání sliznice v dutině ústní a v trávicím traktu, uzdravujícím způsobem působí na žaludeční a dvanácterníkové vředy, tlumí průjem při infekčních chorobách, zevně se nálev osvědčil na vymývání nehojících se ran (u cukrovky) a bércových vředů.

Ivan čaj z Vrbovky úzkolisté pomáhá a chutná: Výjimečný nápoj našich předků vyrobený podle původních receptur fermentací vrbovky úzkolisté. Jedinečné složení vrbovky úzkolisté (70 stopových prvků včetně železa, hořčíku, draslíku, sodíku, mědi, 18 aminokyselin, bioflavonoidu, Vitamínu A, B, C, pektinu, chlorofylu) vytváří celou řadu blahodárných vlastností. Naše vrbovka úzkolistá pochází z ekologicky čisté a čarovné Archangeľské oblasti na severu Ruska z údolí řeky Severní Dvina. Vrbovka neobsahuje kyselinu šťavelovou, kofein a puriny. Největší předností Ivan čaje je, že neobsahuje kofein a přitom má podmanivě pikantní chuť, dlouho přetrvávající na jazyku, čímž může směle konkurovat mnohým pravým fermentovaným čajům. Je možné jej píti po celý den, i na večer před spaním. Čaj navozuje příjemnou náladu, člověk se cítí více vyrovnaný a klidný.Ivan čaj není návykový, je vhodný pro děti, těhotné ženy, kardiaky, lidi s vysokým krevním tlakem, lidi citlivé na kofein, lidi trpící nespavostí.


Historie: Tisíce roků naši předkové hojně užívali výjimečný nápoj, který nazývali elixírem života. Tento nápoj z fermentované vrbovky úzkolisté je známý pod názvem Ivan čaj. Svými blahodárnými účinky na zdraví člověka získal Ivan čaj také označení jako elixír života, elixír mladosti nebo univerzální přírodní lékárnička. Vrbovka úzkolistá hojně roste v našich krajích a na severní polokouli. Proto Ivan čaj výborně vyhovuje naší genetice, jeho komplex minerálů a vitamínů je dokonale vyvážený k potřebám našemu organismu. V archivních pramenech z 12. století se často vzpomínají různé recepty jídel a nápojů z Ivan čaje. Ještě relativně nedávno v 19. století se z Ruska dovážely stovky tun kvalitního Ivan čaje do Evropy. Ivan čaj nesměl chybět na žádném evropském a ruském šlechtickém dvoře. Na anglickém královském dvoře se Ivan čaj vyhotovený podle starých ruských receptů podával jako přepychový čaj z Ruska. Název Ivan čaj vznikl právě v Evropě, kde lidé popíjeli oblíbený „čaj od Ivana“. Pro všechny byl Ivan čaj zdrojem zdraví, energie a duševní pohody.

Účinky: Ivan čaj má blahodárné účinky na tělo fyzické, emocionální, mentální a psychické. Jestliže něco má mít blahodárné účinky, je potřeba tyto účinky pocítit ihned. Pakliže vše uděláme správně. A to si může každý ověřit při pití vrbovky úzkolisté, která pro vás byla správným způsobem připravena. Když umíte naslouchat svému tělu a sami sobě, pak vždy zvolíte ten pravý okamžik, kdy Ivan čaj pít. Účinky fermentovaných listů Vrbovky úzkolisté budete překvapeni. Kromě příjemné vůně a podmanivé chuti navodí příjemný pocit uvolnění, osvěžení mysli a dobrou náladu. Ivan čaj je ideální společenský nápoj pro všechny bez rozdílu věku a pro každou příležitost. Obsahuje 70 stopových prvků, včetně významného množství železa, hořčíku, draslíku, sodíku a mědi. Dále je zdrojem 18 aminokyselin, které jsou snadno absorbovány do těla a rychle dodají energii. Obsahuje také velké množství vitamínu C (až 6x více než citron). Kromě vitamínu C obsahuje vitamíny skupiny B a karoten, který posiluje funkce zraku a má příznivý vliv na pokožku. V čaji jsou rovněž obsaženy bioflavonoidy, pektin a chlorofyl. Jestliže se chcete dozvědět více informací o účincích Vrbovky úzkolisté na zdraví člověka, doporučujeme Vám vyhledat si tyto informace v knižních herbářích.Zde můžete zakoupit Ivan čaj --> vstup do e-shopu