Upozornění: 
Vzhledem k nejasné situaci a nespolehlivému doručování zásilek na dobírku hotovostní platbou dočasně umožňujeme pouze platbu předem bankovním převodem. 

Uhrazené objednávky budou zpracované a odbavené standardním způsobem dle obchodních podmínek, ovšem s možným časovým zpožděním doručení.
 

Rozumím

(II. díl) Léčivé rostliny Číny a Vietnamu

325,00 Kč
S DPH

Druhý díl knihy obsahuje dalších 135 významných druhů léčivých rostlin - abecedně J - Z , využívaných v tradiční čínské a vietnamské medicíně, včetně ilustrací. Druhy jsou abecedně řazeny podle latinských jmen rostlin, dále je uvedeno české jméno, případně synonyma, příslušnost k čeledi a jméno v čínštině a vietnamštině.

Počet
Skladem

LÉČIVÉ ROSTLINY ČÍNY A VIETNAMU (2. DÍL)

Prof. Ing. Pavel Valíček, DrSc.

ISBN 978-80-86231-52-5 

Sazba DPH: Snížená

Druhé poklačování knihy je věnována dalším sto třiceti pěti léčivým rostlinám tohoto regionu. Autor zde uvádí botanický popis a rozšíření každého druhu, jeho obsahové látky a léčebné užití, včetně doporučené denní dávky. Samostatnou část tvoří principy TČM, a to jak hodnocení rostlin podle jejich povahy, chuti i vazby na jednotlivé orgány, tak i vlastnosti, indikace, případné kontraindikace a neslučitelnost.

Kniha je bohatě ilustrovaná a doplněna barevnou fotopřílohou.

Ukázku z knihy ve fromátu PDF naleznete výše v záložce "Přílohy"

Váz., bar. obálka, ilustr., foto příloha,  352 stran.

ViNaturae
K335-L

Ke stažení

Ukázka z knihy

Léčivé rostliny Číny a Vietnamu - II. díl

Ke stažení (48.51k)

Mohly by Vás zajímat tyto související produkty